چه موقع ، چه زمانی ، کِی خداوند امیر حیدری

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: خداوند امیر حیدری انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی امیر حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

اعلام تاریخ عضویت و شرایط شرکت در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۷ آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش، تاریخ ثبت نام، شرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پيماني این وزارتخانه جهت سال1397..

ادامه مطلب

بگذاریم کودکان‌مان، کودکی کنند

این روزها که مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر از بین بردن آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد جهت ورود به دوره متوسطه اول با اعتراض 160 نماینده مجلس و بعضی..

ادامه مطلب

فعلا کار شناسایی تعدادی قطعه از مسافران هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران یاسو

رییس شرکت پزشکی قانونی در پاسخ به سوالی راجع به اینکه آیا 35 جسد در اتفاق سقوط هواپیما شناسایی شده است است؟ گفت: در چنین حوادثی نظر پرشکی قانونی مهم هست،..

ادامه مطلب

مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند / عضو شورای شهر تهران

یک عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما این روزها یک پلاسکوی روی آب داریم و آن اتفاق کشتی نفتکش سانچی هست. به زودی خانواده‌های جانباخت..

ادامه مطلب

معابر تنگ پایتخت، قاتل تهرانی‌ها می‌شود

یک لحظه یادآوری پلاسکو کافی است تا بفهمیم بعد از زلزله در کوچه بعد کوچه‌‌های پایتخت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ سنگ‌نماهای غیر استاندارد و معابر تنگ و ساختمان..

ادامه مطلب

میزان زیاد کردن حقوق معلمان ، تشریح رتبه بندی تازه فرهنگیان

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، مرحله تازه طرح رتبه بندی فرهنگیان را تشریح کرد.  تشریح رتبه بندی تازه فرهنگیان/ میزان زیاد ک..

ادامه مطلب

جزییات مذاکره مدیر شرکت حج با عربستان جهت حل مسئله ویزای دیپلماتهای ایرانی

رئیس شرکت حج و زیارت اظهار کرد:‌ با توجه به تأخیر در صدور ویزای هیئت کنسولی، حضوراً با وزیر حج عربستان مذاکره‌ داشتم و او هم تأکید کرد که طی روزهای آت..

ادامه مطلب