چه موقع ، چه زمانی ، کِی خداوند امیر حیدری

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: خداوند امیر حیدری انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی امیر حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند / عضو شورای شهر تهران

یک عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما این روزها یک پلاسکوی روی آب داریم و آن اتفاق کشتی نفتکش سانچی هست. به زودی خانواده‌های جانباختگان این ک

مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر تهران: مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند

عبارات مهم : ایران

یک عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما این روزها یک پلاسکوی روی آب داریم و آن اتفاق کشتی نفتکش سانچی هست. به زودی خانواده های جانباختگان این کشتی با پرسشها مواجه می شوند و من از مسئولان می خواهم که سندی را جهت حمایت از خانواده های آنان تهیه کنند.

به گزارش ایسنا احمد مسجدجامعی امروز در جمع آتش نشانان ایستگاه شماره یک آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در میدان حسن آباد گفت: سال گذشته در چنین روزهایی قرار بود به کتابخانه ملی بروم و همه مقدمات هم فراهم شده است بود که اتفاق تلخ پاسکو رخ داد و تصمیم گرفتم جهت آنکه در حد خودم از حقوق آتش نشانان و کسبه پلاسکو دفاع کنم در شورای شهر بمانم.

مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند / عضو شورای شهر تهران

وی ادامه داد: بعد از اتفاق پلاسکو، ما سندی را تهیه کردیم و به تصویب رساندیم که در آن جهت آتش نشان هایی که در این حادثه، جان خود را از دست دادند، سه مورد را آینده نگری کردیم؛ اول آنکه یکی از بستگان درجه یک این آتش نشانانی که جان خود را از دست دادند به استخدام شهرداری در آید. دوم اینکه اعتباری را جهت کمک هزینه تامین مسکن به خانواده های آنش نشانان مصوب کردیم و سوم اینکه آتش نشانانی که جان خود را از دست دادند مانند آتش نشانان زنده حقوق بگیرند و هر سال هم حقوق آن ها زیاد کردن پیدا کند تا بازنشسته شوند که من به نوبه خود، بعد از تصویب این سند، چگونگی و نحوه اجرای این مصوبات را پیگیری کرده ام.

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما این روزها یک پلاسکوی روی آب داریم و آن اتفاق کشتی نفتکش سانچی هست. به زودی خانواده های این عزیزان با پرسشها مواجه می شوند و من از مسئولان می خواهم که چنین سندی را جهت حمایت از خانواده های عزیزان جان باخته در اتفاق سانچی تهیه کنند.

یک عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما این روزها یک پلاسکوی روی آب داریم و آن اتفاق کشتی نفتکش سانچی هست. به زودی خانواده‌های جانباختگان این ک

مهدی داوری – مدیرعامل شرکت آتش نشانی – نیز با تقدیر از مصوبات و پیگیری های انجام شده است به وسیله شورای شهر در خصوص این اتفاق یادآور شد که یکی از خواسته های خانواده های آتش نشانانی که در این اتفاق جان خود را از دست دادند، شهید محسوب شدن این آتش نشانان است.

مسجدجامعی در پاسخ گفت: شهید محسوب شدن این عزیزان، مراجع، قاعده و ضوابط مشخصی دارد ولی با توجه به اینکه رهبرمعظم انقلاب از این آتش نشانان به عنوان شهید خدمت یاد کردند، می توان جهت بهره مندی خانواده های این آنش نشان از حقوق و مزایای خانواده شهدا پیگیری کرد البته این توصیه ای است که من سال گذشته نیز بر آن تاکید داشتم و گفتم شهرداری یا آتش نشانی حقوق و مزایای شهدا را جهت خانواده های این عزیزان در نظر بگیرد.

به گزارش شهرنوشت ،شهربانو امانی و حسن خلیل آبادی – اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران – نیز به همین مناسبت در ایستگاه آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در میدان حسن آباد حضور یافتند.

مسئولان، پلاسکوی روی آب را فراموش نکنند / عضو شورای شهر تهران

واژه های کلیدی: ایران | خانواده | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog