چه موقع ، چه زمانی ، کِی خداوند امیر حیدری

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: خداوند امیر حیدری انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی امیر حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کم کردن پروانه احداث ساختمان ، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار از ساخت‌وساز در کشور

مرکز آمار کشور عزیزمان ایران اعلام کرد در فصل پاییز تعداد ۲۳ هزار و ۷۹۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری‌های کشور صادر شده است که نسبت به فصل قبل از آن حدو

کم کردن پروانه احداث ساختمان ، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار از ساخت‌وساز در کشور

تازه ترین گزارش مرکز آمار از ساخت وساز در کشور/ کم کردن پروانه احداث ساختمان

عبارات مهم : پاییز

مرکز آمار کشور عزیزمان ایران اعلام کرد در فصل پاییز تعداد ۲۳ هزار و ۷۹۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری های کشور صادر شده است که نسبت به فصل قبل از آن حدود ١٩,٥ درصد کم کردن یافته هست.

به گزارش خبرآنلاین، بررسی نتیجه های طرح «گردآوری اطلاعات پروانه های ساختمانی صادر شده است به وسیله شهرداری های کشور» به وسیله مرکز آمار در فصل پاییز سال ١٣٩٦ نشان می دهد تعداد ۲۳ هزار و ۷۹۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری های کشور در فصل پاییز ١٣٩٦ صادر شده است که نسبت به فصل گذشته حدود ١٩,٥ درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته ٠.١ درصد کم کردن داشته است.

همچنین در فصل پاییز سال ١٣٩٦ تعداد ۱۶ هزار و ۳۰۴ واحد مسکونی در پروانه های صادرشده جهت احداث ساختمان از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران آینده نگری شده است که نسبت به فصل گذشته حدود ١٣,١ درصد کم کردن و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ١٠.٦ درصد زیاد کردن داشته هست. میانگین تعداد واحد مسکونی جهت هر یک از این پروانه های احداث ساختمان ٧.٢ واحد بوده است.

کم کردن پروانه احداث ساختمان ، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار از ساخت‌وساز در کشور

براساس این گزارش، تعداد ۲ هزار و ۲۶۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در فصل پاییز ١٣٩٦ صادر شده است است که نسبت به فصل گذشته حدود ١٤ درصد کم کردن و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ١٤.٤ درصد زیاد کردن داشته است.

مجموع مساحت زیربنا در پروانه های احداث ساختمان صادرشده از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در فصل پاییز ١٣٩٦ بالغ بر ۲ هزار و ۸۷۲ هزار مترمربع بوده که نسبت به فصل گذشته حدود ١٨,٩ درصد کم کردن و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ٧.٤ درصد زیاد کردن داشته هست. میانگین مساحت زیربنای این دسته از پروانه ها در دوره مورد بررسی حدود یک هزار و ۲۷۰ مترمربع بوده است.

مرکز آمار کشور عزیزمان ایران اعلام کرد در فصل پاییز تعداد ۲۳ هزار و ۷۹۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری‌های کشور صادر شده است که نسبت به فصل قبل از آن حدو

در فصل پاییز سال ١٣٩٦ تعداد ۶۷ هزار و ۵۱۱ واحد مسکونی در پروانه های صادر شده است جهت احداث ساختمان از سوی شهرداری های کشور آینده نگری شده است که نسبت به فصل گذشته حدود ١٨,٢ درصد کم کردن و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ٠.٨ درصد زیاد کردن داشته هست. میانگین تعداد واحد مسکونی در هر پروانه احداث ساختمان ٢.٨ واحد بوده است .

تعداد ۲۳ هزار و ۷۹۲ پروانه احداث ساختمان به وسیله شهرداری های کشور در فصل پاییز ١٣٩٦ صادر شده است که نسبت به فصل گذشته حدود ١٩,٥ درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته ٠.١ درصد کم کردن داشته است.

مجموع مساحت زیربنا در پروانه های صادر شده است جهت احداث ساختمان در فصل پاییز ١٣٩٦ حدود ۱۲ هزار و ۱۷۸.۱ هزار متر مربع بوده که نسبت به فصل گذشته ٢٢,٦ درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 4.2 درصد کم کردن داشته هست. میانگین مساحت زیربنا در این پروانه ها ٥١٢ مترمربع بوده است.

کم کردن پروانه احداث ساختمان ، تازه‌ترین گزارش مرکز آمار از ساخت‌وساز در کشور

واژه های کلیدی: پاییز | پروانه | ساختمان | شهرداری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog