چه موقع ، چه زمانی ، کِی خداوند امیر حیدری

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: خداوند امیر حیدری انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی امیر حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

گت بلاگز اخبار بین الملل حساب‌های بانکی نواز شریف و خانواده‌اش مسدود شد

نهاد مبارزه با اختلاس پاکستان، امروز (شنبه) دارایی‌ها و حساب‌های بانکی نخست وزیر سابق پاکستان و خانواده‌اش را که به جرم پولشویی به مجازات‌هایی محکوم شده‌اند، مس

حساب‌های بانکی نواز شریف و خانواده‌اش مسدود شد

حساب های بانکی نواز شریف و خانواده اش مسدود شد

عبارات مهم : اداره

نهاد مبارزه با اختلاس پاکستان، امروز (شنبه) دارایی ها و حساب های بانکی نخست وزیر سابق پاکستان و خانواده اش را که به جرم پولشویی به مجازات هایی محکوم شده است اند، مسدود کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری هند، نواز شریف، نخست وزیر سابق 67 ساله پاکستان، بعد از رای دادگاه عالی در 28 ژوئیه مبنی بر عدم صلاحیت وی در پرونده رسوایی اسناد پاناما از سمت خود استعفا کرد و به دستور دادگاه پرونده های فسادی علیه او و فرزندانش ثبت شد.

حساب‌های بانکی نواز شریف و خانواده‌اش مسدود شد

دادگاه حسابرسی که به اتهامات فساد علیه خانواده شریف پیگیری می کند، امروز نواز شریف، دخترش، مریم و دامادش، صفدر را احضار کرد تا در روز 26 سپتامبر در دادگاه حاضر شوند.

اداره ملی حسابرسی پاکستان (NAB)، این احضاریه ها را به همراه اخطاریه هایی مربوط به دارایی های شریف در محل سکونت وی در شهر “رایویند” ارائه کرده هست. شریف به همراه فرزندانش در کنار همسر بیمارش، “کلثوم”، در لندن به سر می برند.

نهاد مبارزه با اختلاس پاکستان، امروز (شنبه) دارایی‌ها و حساب‌های بانکی نخست وزیر سابق پاکستان و خانواده‌اش را که به جرم پولشویی به مجازات‌هایی محکوم شده‌اند، مس

حدس و گمان هایی راجع به عدم بازگشت خانواده شریف به پاکستان جهت جلوگیری از محکومیت در پرونده های فساد از سوی اداره حسابرسی، وجود دارد. با این حال حزب “مسلم لیگ پاکستان” که هم اکنون حاکمیت این کشور را بر عهده دارد، تاکید کرد که شریف، به محض اصلاح اوضاع سلامتی همسرش به کشور بازخواهد گشت.

یک مقام اداره حسابرسی به خبرگزاری پاکستان گفت: ما به طور مکتوب به بانک دولتی پاکستان و نیز بانک های تجاری این کشور ابلاغ کرده ایم، تا زمانی که شریف و فرزندانش و همچنین دامادش، صفدر مورد ارجاعات اداره حسابرسی قرار می گیرند، حساب های بانکی آن ها با اخطار مواجه خواهد بود.

واژه های کلیدی: اداره | پرونده | دادگاه | پاکستان | خانواده | پاکستان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog