چه موقع ، چه زمانی ، کِی خداوند امیر حیدری

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: خداوند امیر حیدری انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی امیر حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

گت بلاگز سیاسی شهدا در هیچ لحظه‌ای امام خود را تنها نگذاشته‌اند

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن محکوم کردن حرکت مذبوحانه حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام(ره) گفت: شهدا در هیچ لحظه ای امام خود را تنها نگذ

شهدا در هیچ لحظه‌ای امام خود را تنها نگذاشته‌اند

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش؛ مراسم تکریم از تعداد 130خانواده معظم شهدا در نزاجا با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده و رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی و سردار انصاری جانشین بنیاد شهید برگزار شد.
فرمانده نیروی زمینی در این مراسم ضمن محکوم کردن حرکت مذبوحانه حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام(ره) گفت: شهدا در هیچ لحظه ای امام خود را تنها نگذاشته اند.

عبارات مهم : خداوند

امیر حیدری افزود: ما شهدا را به مدافع حرم، دفاع مقدس، اقلیت های مذهبی و غیره تقسیم می کنیم ولی شهدا نزد خدای تبارک و تعالی همگی جایگاه یکسانی دارند و نزد خداوند روزی می خورند.
فرمانده نیروی زمینی با تاکید بر این که ما در قبال شهدا یک رسالت خاص داریم بیان داشت: باید بدانیم آیا شهیدان نزد خداوند عظمت بالایی را دارا هستند آیا که خداوند می فرماید شهدا طرف معامله با خودم هستند و به بیان دیگر شهدا با خداوند به صورت مستقیم معامله کردند.
وی در ادامه گفت: شهدا در مسیر اعتلای کلمه الله گام برداشتند و امروز ما مانده ایم با ادامه راه آنها و اگر ما می خواهیم در پیچ و خم های زندگی راه شهدا را گم نکنیم و در سر در گمی فرو نرویم باید یک راهنمای دانا داشته باشیم تا ما را از میان تاریکی ها به سوی روشنایی هدایت کند، که همان ولی امر مسلمین دنیا است.
لازم به ذکر است این مراسم با همکاری بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و با دعوت از 130 خانواده شهید و با حضور نماینده و جانشین بنیاد شهید سردار انصاری برگزار شد.
همچنین در این مراسم عنوان خادم الشهداء به فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از خادمان شهدای حاضر در مراسم اهدا شد .
در آخر مراسم نیز امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی با اهدای هدایایی از خانواده شهدای شاخص نیروی زمینی تقدیر به عمل آورد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خداوند | امیر حیدری | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | امیر حیدری | نیروی زمینی | ارتش جمهوری اسلامی ایران |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog